Tescilsiz Araç İmhası

Yasal mevzuata göre araç imhası ve İmha raporu hazırlanması işlemleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. Tescilsiz araçların imhası için tercih edebileceğiniz firmamızın Türkiye´nin hemen hemen her ilinde bir teslim yeri bulunmaktadır.

Araç sahipleri ( Hurdaya ayrılmadan önceki son sahibi) ömrünü tamamlamış aracını, ÖTA teslim yerleri, lisanslı geçici depolama alanlarına yönetmeliğe uygun olarak (fiziksel) teslim etmek ve aşağıdaki belgeleri teslim sırasında ibraz etmekle yükümlüdür:

Kayıtlarında haciz, rehin, tedbir gibi şerhlerin bulunmadığına dair trafik tescil kuruluşlarından alınmış belge ve trafikten çekilmiş araçlar hariç, ilgili vergi dairesinden alınmış, motorlu araçlar vergisi ile bu vergiye ilişkin gecikme zammı, gecikme faizi, vergi cezası, trafik idari para cezası, geçiş ücreti ve idari para cezası borcu bulunmadığına dair ilişik kesme belgesi araçlarınızın imha edilmesi için yeterli olacaktır.

Daha detaylı bilgi için fabrikamıza iletişim sayfasından ulaşabilir veya firmamızın araç teslim aldığı iller ve adresleri için sitemizde yer alan ARAÇ TESLİM menüsünü ziyaret edebilirsiniz.